Müügitingimused

Hea külaline, aitäh, et valisid Artelia-art veebipoe!

Soovime Sulle tutvustada meie tegutsemispõhimõtteid ja –viise ning kõike muud, mida Sul on kasulik enne ostmist teada.

Esmalt juriidilised andmed:

Artelia OÜ registrikood: 12531085
Allika 3, Kiili alev, Kiili vald, Harjumaa, 75401, Eesti
e-post: info@artelia-art.ee

Üldised põhimõtted

www.artelia-art.ee veebipoes on Sulle tagatud eetiline, häid kaubandustavasid järgiv ja seadustele vastav kauplemine.

Oma tegevuses lähtume Eesti Vabariigi seadustest (Võlaõigusseadus, Tarbijakaitseseadu jt), Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusest ja muudest õigusaktidest ning käesolevas veebipoe Kasutustingimustes kirjeldatust.

Kasutustingimuste aktsepteerimisega vahetult enne tellimuse esitamist kinnitad, et oled tutvunud ja aru saanud veebipoe Kasutustingimustes kirjeldatust ning arvestad sellega.

Ostmine ja maksmine

Meie veebipoes on kõik hinnad eurodes. Kogu teave kauba kohta on esitatud vahetult kauba juures. Tellimuse maksumusele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest vastavalt valitud kättetoimetamise viisile. Ostmiseks lisa soovitud tooted ostukorvi, täida nõutud andmeväljad, vali sobiv tarneviis ja makseviis.

Kuni makse kinnitamiseni pangas võid ostu sooritamise igal hetkel katkestada. Tellimuse õnnestumist kinnitab e-posti teel saabuv tellimuse kinnitus.

Tellimuse edastamine

Kui Sa esitad tellimuse veebipoes www.artelia-art.ee veendu, et sisestatud andmed oleksid korrektsed, et vältida võimalikke arusaamatusi.

Oma soovide edastamiseks:

  1. Tee tellimus veebipoes www.artelia-art.ee
  2. Kirjuta e-kiri info@artelia-art.ee
  3. Kirjuta sõnum facebook’i

Tellimuste täitmine ja maksetingimused

Tellimust asume täitma pärast makse laekumist. Kui toode valmistatakse eritellimusena, tuleb arvestada 2-3 nädalase ooteajaga.

Eritellimus tähendab kliendi soovidele vastavat toote loomist (suurus, värvus, personaliseeritus jne).

Artelia-art võtab endale õiguse kujundada eritellimustooteid Artelia-art kunstnikule omase käekirja järgi.
Kohe saadaval toote saadame välja kuni 3 tööpäeva jooksul. Edasi sõltub meie poolt välja saadetud kauba kohaletoimetamise kiirus Sinu poolt valitud tarneviisist.

Palun tutvu meie tarneviiside Tarnetingimuste all.

Veebipoel Artelia-art on õigus kehtestada pakutavatele toodetele erinevaid ajalisi ja koguselisi allahindluseid. Ära jäta neid kasutamata!

Toote tootmine

Artelia-art loodud fotoalbumite tagakaanel on Artelia-art logo. Juhime ka tähelepanu asjaolule, et toodete värvid ei pruugi vastata täielikult sellele, mida Sa näed arvutiekraanilt.

Taganemisõigus

Sul on õigus veebipoest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, välja arvatud eritellimustooted. Tagastamise õigus ei laiene juriidilistele isikutele.

Tarbijakaitseseaduse mõistes on tarbija eraisik. Tagastada saab vaid kahjustamata kaupa. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus keelduda ostetud kauba eest tagasimakse tegemisest.

Kanname tagastatava toote maksumuse ja proportsionaalse osa makstud kohaletoimetamiskuludest tagasi Sinu arveldusarvele hiljemalt 14 päeva möödumisel alates tagastamissoovi kättesaamisest.

Kaupmehel on siinkohal siiski õigus oodata raha tagastamisega niikaua, kui ta on tagastatava kauba kätte saanud või siis saanud mingisuguse muu kinnituse, et kaup on tõesti teele pandud (nt tagastuse kviitung vms). Kauba tagastamise kulud jäävad Sinu kanda, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või praaktoode).

Teavita meid oma sellekohasest soovist e-posti aadressil info@artelia-art.ee ja tagasta meile kaup sellele järgneva 14 päeva jooksul.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Tagastatud kaup peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ning samasuguses komplekssuses nagu ostjale väljastamise hetkel.

Pretensiooni esitamise õigus

Kui avastad www.artelia-art.ee veebipoest ostetud tootel mingi puuduse, võta palun meiega ühendust e-posti aadressil info@artelia-art.ee. Vastame kirjalikult 5 päeva jooksul.

Vastutame nende puuduste eest, mis olid olemas juba toote üleandmise hetkel. Me ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist.

Tarnetingimused

Tellitud toodete valmistamist alustatakse peale makse laekumist Artelia OÜ arveldusarvele. Tellimuse täidame üldjuhul 2-3 nädala jooksul ja paneme teele kohe peale tellimuse valmimist.

Kohe olemas tooted postitame 2-3 tööpäeva jooksul.

Kasutame tellitud toodete kätte toimetamiseks Itella Smartposti pakikappe.

 

Küsimused: info@artelia-art.ee